Контактна інформація: моб.+380(67)783-18-52, +380(67)370-22-11, тел/факс (0382)795-801, info@birzha.km.ua

Застосовано санкції стосовно п’яти учасників-порушників торгів у секції «Необроблена деревина» на УЕБ

02.02.2023

Застосовано санкції стосовно п’яти учасників-порушників торгів у секції «Необроблена деревина» на УЕБ

Дотримання чинного законодавства, вимог нормативно-правових документів, правил торгівлі, є головним принципом роботи Української енергетичної біржі. Біржа постійно здійснює моніторинг учасників ринку щодо контролю порушень регламенту, виконання зобов’язань сторонами до укладених договорів.

Рішенням від 1 лютого Біржовий комітет був вимушений застосувати санкції до п’яти учасників-порушників, які брали учать у торгах в секції «Необроблена деревина та пиломатеріали», зокрема через не виконання своїх зобов’язань з розрахунків та приймання необробленої деревини за договором купівлі-продажу, що відбулися 17 березня, 5, 7, 19 квітня, 28 вересня та 1 грудня 2022 року.

Троє учасників-порушників не будуть допущені до участі у біржових торгах (аукціонах) протягом 1 місяця, які будуть ініційовані лісовими господарствами Хмельницької області.

Ще до двох учасників-порушників застосовані санкції у вигляді недопущення до участі у торгах (аукціонах) протягом 3 місяців, що будуть ініційовані лісгоспами Хмельницької області.Торги на УЕБ відбуваються на засадах конкуренції і завжди прозорі та доступні для учасників ринку. Задля недопущення виникнення подібних ситуацій Біржовий комітет наголошує на необхідності дотримання правил й виконання зобов’язань усіма учасниками торгового процесу.