Контактна інформація: моб.+380(67)783-18-52, +380(67)370-22-11, тел/факс (0382)795-801, info@birzha.km.ua

УЕБ застосувала санкції до учасників-порушників правил торгів за напрямком «Необроблена деревина»

08.05.2024

Дотримання чинного законодавства, правил біржової торгівлі, вимог нормативно-правових документів — є головними засадами роботи Української енергетичної біржі. Тому, біржа здійснює постійний моніторинг виконання учасниками торгів своїх зобов’язань за укладеними договорами, відповідно до правил біржі та регламенту.

Рішенням від 07 травня поточного року Біржовий комітет прийняв рішення про застосування санкцій до дев’яти учасників, які брали учать у торгах в секції «Необроблена деревина та пиломатеріали», зокрема через порушення зобов’язання щодо сплати штрафу, накладеного рішенням Біржового комітету ТОВ «УЕБ». До десяти учасників-порушників застосовані адміністративні санкції у вигляді зупинення допуску до участі у біржових торгах (аукціонах) за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали» з 08.05.2024 року до повного погашення учасником своєї заборгованості перед товарною біржею – ТОВ «УЕБ»

Біржовий комітет наголошує, що застосування санкцій є вимушеною мірою для забезпечення відкритості, прозорості та конкуренції торгів. Для недопущення виникнення подібних ситуацій у майбутньому усім учасникам необхідно суворо дотримуватися зобов’язань за укладеними договорами.