Контактна інформація: моб.+380(67)783-18-52, +380(67)370-22-11, тел/факс (0382)795-801, info@birzha.km.ua

Тел.: +38(0382)61 97 78 - відділ продажу, моб.: +38(067)381 20 40 - відділ продажу, e-mail: manager@dita.ua

Про нас

Будівельна компанія «Діта» — одна з лідерів на будівельному ринку Хмельницького регіону. У рейтингу провідних підприємств галузі за підсумками 2014-го року будівельна компанія «Діта» посіла першу сходинку п'єдесталу пошани серед великих і середніх підприємств Хмельницької області та отримала національний сертифікат, ставши золотим переможцем. Нам було присвоєно звання «Лідер будівельної галузі 2014». БК «Діта» сьогодні — це найсучасніші технології виробництва, будівельні матеріали європейської якості, бездоганна корпоративна репутація, висока трудова дисципліна. Це благородний імідж надійного і відповідального партнера. В арсеналі компанії — десятки побудованих об'єктів: адміністративних, комерційних і житлових будівель, і серед них немає жодного, зведення або здача якого були б пов'язані з проблемами або зривом заявлених термінів.Житловий комплекс “Автограф”

Сучасна будівля, цікава архітектурна концепція якої стане прекрасним доповненням і новим натхненням для звичної забудови нашого міста. Комплекс будується за найвищими стандартами, пропонуючи жителям комфортне житло в ньому.


Житловий комплекс “Барбарис”

ЖК «Барбарис» — для тих, хто цінує простір і світло. Це найбільший житловий об'єкт компанії —10-ти поверховий ЖК з семи будинків у загальній складності на 420 квартир.


Житловий комплекс “БРИСТОЛЬ”

ЖК «БРИСТОЛЬ» — унікальний проект, виконаний в лаконічному класичному стилі. У комплексі все до дрібниць продумано так, щоб його мешканці були оточені комфортом світового рівня.


Житловий комплекс “Левада”

ЖК «Левада» - затишний дім для енергійних і динамічних людей, що звикли економити власний і чужий час та вміють цінувати затишок і домашній комфорт.


Житловий комплекс “Прованс”

ЖК “Прованс” - це новий погляд на сучасний стиль життя.


Житловий комплекс “Щасливий”

Щастя поруч. Будинок твоєї мрії в Городку.


Житловий комплекс "Lakeberry"

Компактний ЖК “Lakeberry” в елегантному прованському стилі, для усіх, хто цінує сучасний стиль життя, але при цьому дорожить традиціями і готовий оцінити комфорт добротного житла.


Житловий масив “Європейський-2”

Житловий масив «Європейський-2» - це один із наймасштабніших проектів житлового будівництва у Хмельницькому регіоні. Нараховує більше 200 будинків з ділянками. Житловий масив «Європейський-2» знаходиться в 2-х км від міста Хмельницького, в екологічно чистому районі. Загальна площа становить 32 Га.


Котеджне містечко “EUROVILLAGE”

Котеджне містечко клубного типу «Eurovillage» — це вибір сучасної сім'ї, об'єднаної європейськими цінностями і якістю житла. Нерухомість в «Eurovillage» — це будинок, який стане для вас атмосферним куточком, де ви зможете насолодитися спокоєм і розміреністю життя, перебуваючи при цьому всього в декількох кілометрах від центру міста.


ЖК у м.Деражня

Комфортний будинок з утепленням, облаштованим благоустроєм та дитячим майданчиком